Miguel Berrocal skulptur

Miguel Berrocal skulptur
Miguel Berrocal skulptur
Miguel Berrocal skulptur
Miguel Berrocal skulptur
Miguel Berrocal skulptur
Miguel Berrocal skulptur

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERROCAL, Miguel (1933-2006): "Mini David", skulptur/multipel, förnicklad metall, signerad Berrocal och numrerad 2252, höjd 14 cm

Repor

218189

2013-12-01