Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERROCAL, Miguel (1933-2006): "Mini David", skulptur/multipel, förnicklad metall, signerad Berrocal och numrerad 2252, höjd 14 cm
Repor
218189
2013-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här