Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
ENGLUND, Lars (född 1933): "Bordeline", signerad och daterad Lars Englund 99, flätad metalltråd och relieftryck i papp, papprets mått 30x30 klot diameter ca 27 cmcm
218221
2013-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här