William Bodingh gouache

William Bodingh gouache
William Bodingh gouache
William Bodingh gouache
William Bodingh gouache

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BODINGH, William (1882-1939): "Afton vid Ljungan", gouache signerad och daterad William Bodingh 1932, höjd 59x97 cm

218256

2013-12-01