Jan Håfström färglitografi
2013-12-01
218264
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Komposition, signerad och daterad Jan Håfström 1976, 13/60, 68x55 cm