Rene Magritte (efter) färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

MAGRITTE, Réné (Belgien 1896-1967), efter: Pierreries ur Les Enfants Trouvés, signerad med initialer av Fernand Mourlot, numrerad i blyerts 192/350, färglitografi, 31x45 cm, oramad

218265

2013-12-01