Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
MAGRITTE, Réné (Belgien 1896-1967), efter: Pierreries ur Les Enfants Trouvés, signerad med initialer av Fernand Mourlot, numrerad i blyerts 192/350, färglitografi, 31x45 cm, oramad
218265
2013-12-01