Aron Gerle olja på pannå

Aron Gerle olja på pannå
Aron Gerle olja på pannå
Aron Gerle olja på pannå
Aron Gerle olja på pannå

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GERLE, Aron (1860-1930): Kustmotiv med buske, signerad Aron Gerle, olja på pannå, 39x40 cm

Smärre färgbortfall

218267

2013-12-01