Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GERLE, Aron (1860-1930): Kustmotiv med buske, signerad Aron Gerle, olja på pannå, 39x40 cm
Smärre färgbortfall
218267
2013-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här