Rune Person olja på pannå

Rune Person olja på pannå
Rune Person olja på pannå
Rune Person olja på pannå
Rune Person olja på pannå
Rune Person olja på pannå
Rune Person olja på pannå

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PERSON, Rune (1914-1990): Stadsmotiv, signerad Rune Person, olja på pappannå, 23x37,5 cm

218275

2013-12-01