Ola Billgren signerad färgoffset

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BILLGREN, Ola (1940-2001): Ett skärgårdsdrama, signerad och daterad Ola Billgren -83, provtryck, färgoffset, 32x41 cm, oramad

218276

2013-12-01