Julio Zapata teckning

Julio Zapata teckning
Julio Zapata teckning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZAPATA, Julio (född 1932): Kvinna i röd fåtölj, signerad och daterad J Zapata -70, kol och krita, 52x66 cm
Bär dedikation "To Ingemar Pousette/J Zapata 28/7-70"

218295

2013-12-01