Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ZAPATA, Julio (född 1932): Kvinna i röd fåtölj, signerad och daterad J Zapata -70, kol och krita, 52x66 cm
Bär dedikation "To Ingemar Pousette/J Zapata 28/7-70"
218295
2013-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här