Bengt Böckman "VSOP"

Bengt Böckman
Bengt Böckman

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖCKMAN, Bengt (född 1926): "VSOP", signerad och daterad Bengt Böckman 1969, etsning, 43/99, 98x119 cm

218314

2013-12-02