Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÖCKMAN, Bengt (född 1926): "VSOP", signerad och daterad Bengt Böckman 1969, etsning, 43/99, 98x119 cm
218314
2013-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här