Roj Friberg färglitografi

Roj Friberg färglitografi
Roj Friberg färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRIBERG, Roj (född 1934): Elefantvandring, monogramsignerad och daterad R f -87, 67/150, färglitografi, 44x61 cm, oramad

218331

2013-12-02