Bror Andersson oljemålning

Bror Andersson oljemålning
Bror Andersson oljemålning
Bror Andersson oljemålning
Bror Andersson oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERSSON, Bror (1900-tal): Stadsbild, olja på papper, signerad Bror Andersson, dedikation samt porträtt i blyerts a tergo, olja på papp, 44x55 cm

218335

2013-12-02