Maurice Blanchard

Maurice Blanchard
Maurice Blanchard
Maurice Blanchard
Maurice Blanchard

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLANCHARD, Maurice (1900-tal): Stadsvy med trafik, gouache, signerad Maurice Blanchard, 24x33 cm

Otillräckligt monterad

218341

2013-12-02