Siri Derkert
2013-12-02
218343
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DERKERT, Siri (1888-1973): "Ny kultur nytt samhälle", signerad Siri Derkert, färglitografi/collage 45/50, 58x39 cm