Fåtölj Italien 1950-tal

Fåtölj Italien 1950-tal
Fåtölj Italien 1950-tal
Fåtölj Italien 1950-tal
Fåtölj Italien 1950-tal
Fåtölj Italien 1950-tal
Fåtölj Italien 1950-tal
Fåtölj Italien 1950-tal
Fåtölj Italien 1950-tal
Fåtölj Italien 1950-tal
Fåtölj Italien 1950-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

5 000 SEK

FÅTÖLJ, Italien 1950-tal, mintgrön plyschklädsel, ben i vitmetall, höjd 95 cm

Smärre slitage

218346

2013-12-01