Hiroshige träsnitt
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HIROSHIGE, Ando (1797-1858): Niigata in Echigo province ur Wrestling matches between mountains and sea, signerad Hiroshige ga, utgivare Yamadaya 1858, oban 25x36,5 cm, oramad
Proveniens: Jan Post
Varit vikt, små hål, fläckar, marginalskada med pappersförlust
218367
2014-03-16