David Nash kolteckning
2013-12-15
218390
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NASH, David (England, född 1945):"Oak at Kallvik I", kol, signerad och daterad David Nash 91, 69x49 cm