David Nash kolteckning
2013-12-15
218392
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NASH, David (England, född 1945):"Oak at Kallvik III", kol, signerad och daterad David Nash 91, 69x49 cm