Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKYPOS, gnotisk typ, södra Italien, ca 400-300 fKr, lergods, svart med röd o vit dekor, höjd 8,5cm, diameter med hänklar 14 cm
Proveniens: Ur Åke Johanssons samling
Lagning, nagg
218402
2013-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här