Robert Crumb blandteknik

Robert Crumb blandteknik
Robert Crumb blandteknik

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CRUMB, Robert (född 1943): "The Monkey Wrench Gang", signerad o daterad R Crumb -84, blandteknik, bladmått 12x14 cm

218405

2013-12-15