Ulf Gripenholm färglitografi
2013-12-15
218407
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Sittande modell, signerad och Gripenholm, 71/295, färglitografi, bladmått 28x18 cm