Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
RUFS F. (1800-tal): Ung kvinna med solfjäder, signerad och daterad F. Rufs.1881, olja på duk, 110x72 cm
Ramskador (lösa delar medföljer), smärre tryckmärke
218414
2013-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här