Frans Hautala oljemålning
2013-12-15
218435
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HAUTALA, Frans (Finland 1875-1952): Fjällandskap med sjö, signerad F Hautala, olja på duk, 38x46 cm