Johan Nobell oljemålning

Johan Nobell oljemålning
Johan Nobell oljemålning
Johan Nobell oljemålning
Johan Nobell oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NOBELL, Johan (född 1963): "Berlin", signerad och daterad a tergo Johan berlin Sthlm 2010, olja på duk, 18x18 cm

218466

2013-12-15