Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BLOMBORD, gustaviansk stil, målat och förgyllt, låda i zink, höjd 74, 76x40 cm

Skador

218467

2013-12-02