Röllakansmatta Ingegerd Sirlow

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATTA, rölakan, signerad IS (Ingegerd Sirlow), ca 240x159 cm

Slitage, fransar med skador

218478

2013-12-02