Simony Jensen oljemålning

Simony Jensen oljemålning
Simony Jensen oljemålning
Simony Jensen oljemålning
Simony Jensen oljemålning
Simony Jensen oljemålning
Simony Jensen oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JENSEN, Olaf Simony (1864-1923): Munken, signerad, olja på duk, 37x27 cm

218486

2013-12-02