Klubbat för:
2 800 SEK
1 500 SEK
SHUNEI, Katsukawa (1762-1819): Samuraj och ande, signerad Shunei-ga, 25x18,5 cm, oramad i passpartout
Proveniens: Jan Post
Marginalskador, fläckar
218489
2014-03-16