Shunei träsnitt

Shunei träsnitt
Shunei träsnitt
Shunei träsnitt
Shunei träsnitt

Klubbat för:

2 800 SEK

1 500 SEK

SHUNEI, Katsukawa (1762-1819): Samuraj och ande, signerad Shunei-ga, 25x18,5 cm, oramad i passpartout
Proveniens: Jan Post

Marginalskador, fläckar

218489

2014-03-16