Mattias Edwall silvergelantinfoto

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EDWALL, Mattias (född 1958): "Claes", silvergelantinfoto, atergo signerad och numrerad 1/4, 58X47 cm

218503

2013-12-02