Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EDWALL, Mattias (född 1958): "Claes", silvergelantinfoto, atergo signerad och numrerad 1/4, 58X47 cm
218503
2013-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här