Kuniyoshi träsnitt

Kuniyoshi träsnitt
Kuniyoshi träsnitt
Kuniyoshi träsnitt
Kuniyoshi träsnitt

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNIYOSHI, Utagawa (1797-1861): Minamoto no Shigeyuki, nr 48 ur The 100 poets, signerad Ichiyusai Kunioshi ga, utgivare Ebisu ca 1840-42, oban 37x26 cm, i passpartout
Proveniens: Jan Post

Obetydliga fläckar

218511

2014-03-16