Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ENGLUND, Lars (född 1933): Komposition, signerad och daterad LED 51, blandteknik, ca 22x17,5 cm
218518
2013-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här