Hiroshige träsnitt
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HIROSHIGE, Ando (1797-1858): Two flatheads and egg plant, ur Grand series of fishes, signerad Ichiryusai Hiroshige ga, förläggare Eijudo ca 1832, aiban 23,5x35,5 cm, oramad i passpartout
Proveniens: Jan Post
Fläckar, veck, förstärkt, marginalskador
218519
2014-03-16