Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

30 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, manspoträtt, olja på duk, monogram signerad E.R.06, 108x70 cm

Kuntoraportti

Duklagning

218521

Päivämäärä:

2013-12-02