Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
30 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, manspoträtt, olja på duk, monogram signerad E.R.06, 108x70 cm
Kuntoraportti
Duklagning
218521
Päivämäärä:
2013-12-02