Willie Weberg oljemålning

Willie Weberg oljemålning
Willie Weberg oljemålning
Willie Weberg oljemålning
Willie Weberg oljemålning
Willie Weberg oljemålning
Willie Weberg oljemålning
Willie Weberg oljemålning
Willie Weberg oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WEBERG, Wille (1910-1995): Komposition, signerad Willie, olja på duk, 46x55 cm, med dedikation: "Till Louise och Christer / från tillgivne vännen Willie",
enligt uppgift Louise Peyron-Carlberg

218524

2013-12-02