Astri Bergman Taube

Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): Ewert Taube signerad och daterad, brons, medaljong, gjutarmärkt 748/800, EDCA Paris 1978, diameter 20,5 cm

218525

2013-12-02