Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): Ewert Taube signerad och daterad, brons, medaljong, gjutarmärkt 748/800, EDCA Paris 1978, diameter 20,5 cm
218525
2013-12-02