Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GUYARD, Marc (samtida): Komposition, signerad och daterad Marc Guyard 1987, 3/75, färglitografi, 27x45 cm
Zustandsbeschreibung
Glasskada
218527
2013-12-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner