Marc Guyard färglitografi

Marc Guyard färglitografi
Marc Guyard färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

GUYARD, Marc (samtida): Komposition, signerad och daterad Marc Guyard 1987, 3/75, färglitografi, 27x45 cm

Zustandsbeschreibung

Glasskada

218527

2013-12-15