Astri Bergman Taube skulptur

Astri Bergman Taube skulptur
Astri Bergman Taube skulptur
Astri Bergman Taube skulptur
Astri Bergman Taube skulptur
Astri Bergman Taube skulptur
Astri Bergman Taube skulptur
Astri Bergman Taube skulptur
Astri Bergman Taube skulptur

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): Byst, patinerad gips, signerad och otydligt daterad, höjd 23 cm

Nagg

218528

2013-12-02