Michelle Stuart

Michelle Stuart
Michelle Stuart
Michelle Stuart
Michelle Stuart

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STUART, Michelle (USA, född 1938): "Vera Cruz", signerad och daterad på baksidan Michelle Stuart 1986, blandteknik, 31x31 cm
PROVENIENS: Gallerie Aronowitsch

Tryckmärken

218535

2013-12-15