Hiroshige II träsnitt

Hiroshige II träsnitt
Hiroshige II träsnitt
Hiroshige II träsnitt
Hiroshige II träsnitt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HIROSHIGE II, Shigenobu (1829-1869): Seven mile beach, Sôshû province, nr 20 ur 100 famous views of the various provinces, signerad Hiroshige ga, utgivare Uoya Eikichi 1859-61, oban 35x23 cm, oramad
Proveniens: Jan Post

Spår av fastsättare

218537

2014-03-16