Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GREDER, Ulf (född 1949): "Londonrest. Rules", signerad Ulf Greder, 301/360, färglitografi, 50x60 cm
Ram med lösa hörn
218543
2013-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här