Gustave Singier färglitografi

Gustave Singier färglitografi
Gustave Singier färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SINGIER, Gustave (1909-1984): Komposition, signerad och daterad G Singier -57, 81/150, färglitografi, 43x64 cm

218559

2013-12-15