Doug Anderson

Doug Anderson
Doug Anderson
Doug Anderson
Doug Anderson

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERSON, Doug (född 1954): "True disease", signerad och daterad Doug Anderson 1989-1990 a tergo, blandteknik, 51x42 cm

218560

2013-12-15