Miniatyr vas Berndt Friberg för Gustavsberg,

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MINIATYR, 1940-tal, VAS, Berndt Friberg, Gustavsberg, stengods, harpälsglasyr, signerade Friberg Gustavsbergs studiohand, höjd 7-19 cm,

218567

2013-12-02