Sven Ljungberg oljemålning

Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUNGBERG, Sven (1912-2010): Sädesfält, signerad Sven Ljungberg, olja på duk, 51x78 cm

Ngt lös duk

218568

2013-12-15