Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LJUNGBERG, Sven (1912-2010): Sädesfält, signerad Sven Ljungberg, olja på duk, 51x78 cm
Ngt lös duk
218568
2013-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här