Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1950-tal, för tre lampor, vridbara, svartlackerad, mässing och stål, 148 cm
Mindre bucklor
218569
2013-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här