Golvlampa 1950-tal

Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1950-tal, för tre lampor, vridbara, svartlackerad, mässing och stål, 148 cm

Mindre bucklor

218569

2013-12-02