Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVMÖBEL, England, 1900-tal, med skrivutensilier, målad kinesiserande dekor, skinnklaädd skiva, hjultrissor, höjd 103, 65x38 cm, nyckel finns
skador
218581
2013-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här