Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CASPERSSON, Claes (född 1953): Fönster mot havet, signerad Claes Caspersson, olja på duk, 27x35 cm
218587
2013-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här