Württembergiche Metallwarenfabrik fat jugend

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, 1900-talets början, jugend, delvis genombruten dekor av älva, stämplad för Württembergiche Metallwaren Fabrik, längd ca 27 cm

Obetydlig bristning

218592

2013-12-02