Ulla Ruuth Haglund oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUUTH HAGLUND, Ulla (1918-69): Komposition med träd, signerad U.Ruuth, olja på duk, 17x33 cm

218599

2013-12-02