Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RUUTH HAGLUND, Ulla (1918-69): Komposition med träd, signerad U.Ruuth, olja på duk, 17x33 cm
218599
2013-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här