Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, senbarock, ek, höjd 80, 95x48 cm
Skador, lagningar, omarbertad, kompletteringar
218603
2013-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här